Zděné bungalovy na klíč

Není náhodou, že se bungalovy těší stále větší oblibě. V krajině působí nerušivým dojmem, velmi dobře zapadají a vytvářejí tak opravdu příjemné prostředí.

Bungalov nebo dům na patro?

Bungalov je vlastně jednopodlažní dům. Díky tomu, že nebude místo v domě zabírat schodiště, se vám paradoxně zvětší možnosti prostoru v prvním (a jediném) patře. Absenci schodů, a tedy i neustálé chození po nich, ocení nejen starší lidé, kterým již pohyb dělá obtíže. S pár dalšími úpravami se z bungalovu může jednoduše stát přirozeně bezbariérové obydlí.

Mezi další výhody bungalovů patří jejich propojení s přírodou. Bungalovy jsou většinou řešeny tak, že z co nejvíce pokojů je umožněn vstup na zahradu. To je skvělé pro milovníky přírody, kteří chtějí i běžné činnosti (obědvání, čtení či práci na počítači) dělat v co největší míře na zahradě.

Kontaktujte nás

Přenechte práci jiným a nechte si udělat zděný bungalov na klíč. Bez zbytečných starostí – ty můžete nechat odborníkům. Neváhejte a kontaktujte nás pomocí telefonu +420 777 227 885 či e-mailu jakl@ecodomy.cz.