Sádrokartonářské práce

Provádíme kompletní sádrokartonářské práce. Sádrokarton je stále jeden z nejvyužívanějších materiálů při nejrůznějších úpravách interiéru. Díky jeho suché a rychlé montáži můžete zcela jednoduše snížit stropy, předělit místnosti, předsadit původní stěny, či docílit nových úložných prostorů.

Abyste však dosáhli všech požadovaných vlastností a výhod, kterými sádrokarton disponuje, nestačí vám pouze vybrat kvalitní desky, klíčovou roli hraje také jeho profesionální montáž.

Montáž sádrokartonů Brno a okolí

Zajišťujeme odbornou montáž sádrokartonu po celém Brně, ale i jeho okolí. Postaráme se také o nákup vhodných sádrokartonových desek a dalšího potřebného materiálu, který přivezeme až na místo určení.

Naši zaměstnanci jsou si vědomi důležitosti prováděných prací, a proto dbají na pečlivost a přesnost, jenž jsou při instalaci sádrokartonu potřeba.

Jaké výhody vám sádrokarton přinese?

  • Tepelná a zvuková izolace
  • Moderní vzhled
  • Dostupná cena
  • Možnost umístění do koupelen a kuchyní

Kromě sádrokartonářských prací provádíme také revitalizace panelových domů, rekonstrukce bytů a hlavní náplní naší práce je výstavba zděných nízkoenergetických domů. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.