Půdní vestavby, rekonstrukce podkroví

Půdní vestavby se stávají v dnešní době jedním z nejvyhledávanějších způsobů bydlení. Tento druh bytu vypadá útulně, moderně a zkosené stěny mu připisují zvláštní, nový a neokoukaný vzhled. Stále více, ať už mladých či starších lidí, shání právě takové místo pro svůj život.

Rozšiřte své bydlení

Pokud máte půdu, v níž se skrývá nevyužitý prostor, je půdní vestavba ideálním řešením. Vytvoří se tak místo, které se dá velmi dobře zhodnotit. Tak se neváhejte svěřit do našich rukou.

Jelikož může při budování podkrovního bydlení dojít k několika zásadním chybám, svěřte svou stavbu do rukou zkušených odborníků.

Jsme brněnskou stavební firmou s dlouholetými zkušenostmi a praxí. Postaráme se o kompletní přeměnu vaší půdy v útulný byt dle vašich představ, neboť se zabýváme půdními vestavbami po celém Brně a jeho blízkém okolí.

Jelikož věříme, že kvalita použitého materiálu významně ovlivňuje následnou funkčnost a životnost realizované stavby či rekonstrukce, používáme vždy ověřené materiály a moderní nástroje.

Komplexní rekonstrukce půdy

Spolehnout se můžete také na naše profesionální pracovníky, kteří mají se stavebními pracemi dlouholeté zkušenosti. Není pro nás překážkou ani položení dlažby, podlahy, rekonstrukce bytového jádra, rekonstrukce toalet, rekonstrukce půdních prostor, sestavení kuchyňské linky a čehokoliv, co si budete přát. Stačí se s námi na všem domluvit. Naším hlavním cílem jsou spokojení zákazníci, a právě proto se snažíme vycházet našim klientům vždy vstříc.

V případě zájmu Vám doporučíme osvědčeného projektanta, který Vám navrhne půdní vestavbu přímo na míru. Pro lepší představu o ceně pro vás také vyhotovíme cenovou nabídku.

Kontaktujte nás

Neváhejte nás kontaktovat. Vaše dotazy a případné nejasnosti s vámi rádi projednáme. V případě zájmu vám také poradíme s ideálním řešením přímo pro vás.

Zabýváme se také celou řadou dalších služeb, jako jsou stavby nízkoenergetických a pasivních domů, revitalizace objektů, zateplení fasád a dalšími stavebními pracemi.