Rekonstrukce toalety

Otravuje vám nefunkční toaleta život? Chcete vyměnit nemoderní provedení za vkusný design? Pusťte se do rekonstrukce wc ještě dnes.

Na co je třeba při takové rekonstrukci myslet, aby proběhla k Vaší maximální spokojenosti?

Je důležité promyslet vše tak, aby nová verze toalety co nejvíce vyhovovala Vašim potřebám a aby byl co nejlépe využit daný prostor.

Po demontáži starých zařizovacích předmětů následuje odstranění stávajících obkladů a dlažby, případné stavební úpravy. Dále se pracuje na rozvodech vody, elektřiny a odpadu, úpravách povrchu a následně je zajištěna hydroizolace.

Poté se již přechází k vytváření stylu celé místnosti. Na stěny se umisťují zvolené obklady a pochozí plocha je osazena dlažbou. Ať už si vyberete moderní, elegantní nebo retro styl, celé obložení by spolu mělo ladit.

Umístění toalety

Ústředním bodem při budování nové toalety je výměna samotného klozetu. Na výběr jsou různé typy a je třeba zhodnotit jejich vhodnost zejména z funkčního hlediska.

Nepříliš praktickou a dnes již zastaralou variantou je wc se samostatnou nástěnnou nádržkou. Vzhledově není příliš dobrou volbou z toho důvodu, že jeho součást tvoří poměrně dlouhá trubka vedoucí k nádržce.

Jednotný celek tvoří wc kombi, které má rovněž praktičtější způsob splachování v podobě tlačítka.

Nejelegantnějším a v současnosti velmi vyhledávaným typem wc je závěsná mísa.

Vhodným hygienickým doplňkem každé toalety jsou zcela jistě umývátka zvolená velikostně do těchto prostor.

Pokud je prostor velkorysý, patří sem také bidet, v opačném případě je možné zvolit bidetovou spršku. Dalším zařízením, které se stále častěji objevuje i na domácích toaletách je pisoár.

Kontaktujte nás

Netroufáte si sami na rekonstrukci WC? Rádi k realizaci svých plánů využijete pomoc zkušených odborníků? Pokud máte zájem o profesionální výsledek, neváhejte se na nás obrátit s rekonstrukcí Vaší toalety nebo koupelny.

Ukázky naší práce:

Rekonstrukce toalety v Brně Rekonstrukce toalety v Brně Rekonstrukce toalety v Brně