Rekonstrukce koupelny

Nevyhovuje současná koupelna vašim funkčním, ale i designovým požadavkům? Toužíte po moderní a praktické koupelně? Rádi vám pomůžeme tuto změnu zrealizovat.

Koupelna je víc než pouze místo určené k čištění zubů, koupání, či sprchování se. Je to místo, které má sloužit k relaxaci těla i duše po namáhavém pracovním dni. Pokud se však v této místnosti nebudete cítit příjemně, nebudete moci ani naplno odpočívat a užít si maximální požitek z relaxace.

Zabýváme se rekonstrukcemi koupelen v Brně a okolí. O vaši koupelnu se postaráme od začátku až do konce, neboť zajišťujeme všechny potřebné práce, mezi něž samozřejmě patří i obkládání stěn a pokládka podlahy.

Nemáte však představu o tom, jak by měla budoucí koupelna vypadat? Naši zkušení projektanti vám připraví návrh ideálního řešení, do kterého rádi zakomponují vaše nápady a přání. Jelikož si zakládáme na individuálním přístupu, neváhejte nás poprosit o jakoukoliv radu.

Naše spolupráce s vámi začíná vždy prvotní schůzkou, na které se domluvíme na možnostech rekonstrukce, vašich požadavcích a cenovém rozpětí. Poté pro vás připravíme návrh rekonstrukce, díky kterému si budete moci lépe představit konečný výsledek. Po schválení návrhu nakoupíme potřebný materiál a začneme s rekonstrukcí, kterou pro vás udělám od začátku až do toho nejmenšího detailu.

Díky našim dlouholetým zkušenostem v oboru stavebních prací víme, jak důležitou roli hraje při rekonstrukci koupelny použitý materiál, odebíráme jej proto pouze od kvalitních a prověřených dodavatelů.

Na spokojenosti klientů nám velmi záleží, proto si můžete být jisti, že všechny prováděné práce provedeme s maximální pečlivostí a přesností. Naši pracovníci mají s rekonstrukcemi bohaté zkušenosti. Kromě rekonstrukce koupelen provádíme i rekonstrukce toalet a půdních vestaveb.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Ukázky naší práce:

Rekonstrukce koupelny Brno Rekonstrukce koupelny Brno Rekonstrukce koupelny Brno