Obkladačské práce

Vybíráte nové obklady a dlažby do vaší koupelny? Nezapomeňte však, že stejně tak důležitý je i výběr obkladače. Obkladačské práce si kladou maximální požadavky na pečlivost a preciznost, neboť jen kvalitně a přesně položené obklady zajistí, že budete s konečným výsledkem doopravdy spokojeni.

A právě proto vám nabízíme naše služby. Provádíme komplexní obkladačské práce nejen po Brně, ale také jeho okolí.

Na naše pracovníky se můžete plně spolehnout, neboť mají v oboru bohaté zkušenosti a dávají si záležet na každé zakázce.

K práci využíváme kvalitní materiál a moderní technologie, které nám umožňují provést práci s ještě větší přesností.

Kromě pokládky obkladů provádíme také kompletní rekonstrukce bytových jader, rekonstrukce toalet, rekonstrukce podkroví a stavbu nízkoenergetických domů na klíč.

Obkladačské práce Brno a okolí - kontaktujte nás

Pro zjištění dalších informací nás kontaktujte. Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy.

Obklad schodů

Specializujeme se také na obklady schodů, jejich použití dnes najdeme v každé domácnosti. Ať už jsou v exteriéru na zahradě, nebo v interiéru domu mezi patry, či ve vstupu do domu. Využijeme pro ně dlažbu se schodovkami nebo se schodovými hranami.

Obklady do kuchyně a koupelny

Samostatnou kapitolou jsou obklady do kuchyně a obklady do koupelny. Zajistíme pro Vás již počáteční návrh celého interiéru, který dosadíme do půdorysu místnosti. V koupelně zohledníme rozmístění WC, umyvadla a dalších předmětů. A společně vyladíme celkový dojem z místnosti, vybereme typ a barevnou škálu dlažby a obkladů. Koupelna je v rodině velmi zatěžovaná místnost, jak její pracovní kout s pračkou a sušičkou, tak její místo pro očistu všech členů v soukromí. Barevně je možné zvolit podle věku obyvatel buď veselé, aktivní barvy pro děti, nebo klidnější béžové a šedé tóny pro seniory. Kuchyně je naopak místem, kde se rodina večer schází, při přípravě večeře a společného zakončení dne. Je potřeba vybavit ji snadno omyvatelnými dlaždicemi, které vydrží i dětské pokusy o vaření a manipulaci s tekutinami. Oslovte nás s důvěrou, naši obkladači pro Vás vykouzlí dokonalé místo pro Váš rodinný sen.

Ukázky naší práce:

Obkladačské práce Brno Rekonstrukce toalety v Brně