Rekonstrukce bytů a domů

Máte dům nebo byt, který by si zasloužil rekonstrukci? Na zvelebení Vašeho bydlení není nikdy pozdě. S radostí Vám pomůžeme s přestavbou rodinného domu nebo rekonstrukce bytového jádra, které už ani zdaleka nesplňuje Vaši představu o moderním bydlení.

Stará bytová jádra představují noční můru ve většině panelákových bytech, a to nejen z hlediska vzhledu, ale také funkčnosti. Pomůžeme vám proměnit toto místo v praktický a moderní prostor, který bude splňovat všechny vaše požadavky.

Rekonstrukce bytů Brno a okolí

Jsme brněnská stavební firma, která má v tomto oboru dlouholeté zkušenosti. Provádíme kompletní rekonstrukce domů a bytových jader po celém Brně a jeho okolí. Zajišťujeme všechny potřebné úkony, a tovčetně sádrokartonářských a obkladačských prací, montáž oken a dveří a jiných konečných úprav interiéru, podle přání našeho zákazníka.

Individuální přístup

Poskytujeme každému klientovi individuální přístup, neboť každá rekonstrukce je výjimečná. S čímkoliv se na nás můžete obrátit a my Vám rádi poradíme. Dotáhneme vaši představu k úplné dokonalosti. Jelikož máme s rekonstrukcemi bohaté zkušenosti, postaráme se o to, aby byl prostor využitý do nejmenšího detailu a splňoval aspekty praktického a zároveň moderního bydlení.

V případě, že nemáte o designu rekonstruovaného prostoru žádnou představu, můžeme Vám nabídnout pomoc námi prověřených projektantů, kteří mají bohaté zkušenosti a pomohou Vaše nápady přenést na papír.

Při rekonstrukcích používáme vždy kvalitní materiály, se kterými mají naši řemeslníci i zákazníci dobré zkušenosti.

Pro vaši představu o finanční náročnosti projektu, pro vás vyhotovíme i cenovou kalkulaci, případně projekt upravíme tak, aby vyhovoval vašim možnostem.

Kontaktujte nás

Spolupráce začíná vždy prvotní schůzkou, na které s vámi vše pečlivě zkonzultujeme a domluvíme. Neváhejte nás proto kdykoliv kontaktovat a domluvit se s námi na nezávazné schůzce.

Ukázky naší práce:

Rekonstrukce bytu Rekonstrukce bytu Rekonstrukce bytu