Rekonstrukce bytového jádra

Pokud jste i vy dospěli k rozhodnutí, že vaše bytové jádro již nutně potřebuje rekonstrukci, čeká vás velká změna. Její realizace však nemusí trvat dlouho. Rádi vám pomůžeme rychle přeměnit váš starý panelový byt v moderně vypadající bydlení. Dnes již umakartové jádro rozhodně žádnou parádu nenadělá a navíc nemusí být nejlepší ani pro vaše zdraví. Rádi si vyslechneme vaši představu a pak společně vypracujeme projekt vašeho nového sociálního zařízení s pořádnou konstrukcí, s novými zdmi, vhodnějšími materiály a moderním vybavením.

Rekonstrukce bytového jádra v panelových domech je nutností

Původní umakartová koupelna a WC už totiž nemůžou dobře sloužit svým účelům, protože každý materiál má svou životnost. To platí i o rozvodech, kde se běžně používalo pozinkované potrubí. Opotřebované je jistě i vnitřní vybavení – smaltované umyvadlo a plastová nebo smaltovaná vana. A životnost značně překročilo jistě i různé těsnění a uzavírající i výtokové armatury. A v neposlední řadě problémem je i častý výskyt plísní. Kvůli četným poruchám starého vybavení a netěsnostem, kterými trpí potrubní systém, se ve starých koupelnách právě často objevují plísně. A vlhkost zároveň poškozuje i celý systém.

Pracujeme rychle a spolehlivě

Vy si vyberete materiál pro podlahu, strop i stěny. Zvolíte si vanu, ať už dáte přednost plechové nebo plastové. A my vám ukážeme, že i do malého prostoru v panelovém bytě, se po rekonstrukci bytového jádra mohou vejít všechny spotřebiče, po kterých toužíte. Proto kromě bouracích a stavebních prací zajistíme novou instalaci elektrického vedení i vodoinstalaci. Jelikož máme odborníky na zednické, instalatérské, obkladačské i elektrikářské práce, nemusí celá rekonstrukce trvat nikterak dlouho kvůli různým prostojům. Naši pracovníci pracují rychle a spolehlivě a navíc se pravidelně účastní školení, aby se seznámili s novinkami v oboru, ale i s bezpečností své práce.

Rekonstrukce bytového jádra má vliv také na životní prostředí

Jedním z důvodů, proč se tehdejší materiály přestaly používat, bylo také zjištění, že mají negativní vliv na životní prostředí, potažmo lidské zdraví. Máme na mysli například azbestocementové potrubí nebo smaltované vany. Azbest je prokazatelně rakovinotvornou látkou. A vznikající prasklinky ve smaltu postupně znemožňují dostatečnou hygienickou údržbu materiálu. Proto byste již neměli váhat, jestli se starého jádra zbavit jednou pro vždy.

Kontaktujte nás

Pokud tedy ani vy již nechcete mít doma tuto nekomfortní starou koupelnu, neváhejte se na nás obrátit. Realizovali jsme již mnoho rekonstrukcí bytových jader v Brně a jeho okolí. Rádi vám vypracujeme individuální cenovou kalkulaci na míru vašim potřebám. S námi si nebudete muset dělat žádné starosti. Zajistíme jak bourací, tak stavební práce. Vše provedeme rychle a spolehlivě. A vy se tak budete moci již brzy těšit z nové koupelny.