Zemní a výkopové práce

Kromě výstavby zděných nízkoenergetických domů nebo pasivních domů na klíč poskytujeme také komplexní zemní a výkopové práce. Tyto činnosti jsou při výstavbě vašeho vysněného rodinného domu nevyhnutelné. O to více je pak důležité, aby byly provedeny pro budoucí bezstarostné žití kvalitně. V rukou profesionálů mít podobné starosti nemusíte. Na přání zákazníka vyhotovíme jakékoliv zemní i výkopové práce v lokalitě Brna i v jeho širokém okolí.

Provádíme prvotní terénní úpravy, samotné výkopové práce, a to od budování základů, až po výstavbu a napojení inženýrských sítí. Po dostavbě rodinného domu zahájíme dokončovací práce, které ucelí charakter celého nově budovaného objektu. Realizujeme také rekonstrukce domů nebo práce na již započatých, či nedokončených, stavbách. V případě zájmu vyhotovíme kompletní terénní úpravy zahrad i okolí objektů, případně jiných zemních i výkopových prací.

Kontaktujte nás

Pro zemní práce Brno i výkopové práce Brno nás neváhejte kontaktovat. Společně se můžeme opřít o několik let zkušeností, tým složený ze skutečných profesionálů svého oboru, ale především o nespočet spokojených zákazníků. Pokud chcete patřit mezi ně i vy, pojďte do toho s námi.