Revitalizace panelových domů

Chcete zlepšit kvalitu a estetiku vašeho bydlení? Nesplňuje váš domov požadavky na nízkoenergetický provoz? Pomůžeme vám zlepšit komfort vašeho stávajícího domova. Lepších podmínek pro bydlení můžete dosáhnout nejen zateplením fasády, ale také revitalizací stavby.

Zateplením fasády a střechy uspoříte ročně nemalé náklady na vytápění

Vzhledem ke zvyšujícím se cenám za energii je zateplení fasády velmi výhodnou investicí do každé budovy. Kvalitně provedené zateplení fasády vám pomůže snížit vaše náklady za vytápění objektu a zlepší také její estetický vzhled. Ovšem nejde pouze o ušetřené peníze. Zateplení má nespočet dalších výhod, které si mnoho lidí možná ani neuvědomuje.

Nejen, že zateplením odlehčíte životnímu prostředí, ale především sobě, tedy i například svému zdraví, neboť v nezateplených domech často dochází k výskytu nadměrné vlhkosti, a tedy i vzniku plísní, které jsou zdraví škodlivé, zejména pak pro malé děti či osoby trpící alergiemi.

Revitalizací vrátíte panelovému domu život

U domů, které již nejsou vyhovující k bydlení v důsledku dlouhodobého zanedbání či postupu času, doporučujeme provést revitalizaci neboli obnovení. Revitalizace panelových domů představuje výměnu zastaralých a nefunkčních částí domu, díky čemuž se dům stane opět obyvatelný a vhodný pro bezpečný a spokojený život. Provádíme kompletní revitalizaci u panelových domů, ale i dalších staveb.

Provádíme zateplení fasády a kompletní revitalizaci domů. Používáme kvalitní, osvědčené materiály, které zefektivňují odvedenou práci našich zkušených pracovníků.

Postaráme se o dodávku veškerého potřebného materiálu na místo určení a po dokončení prací odvezeme veškerý vzniklý odpad.

V případě zájmu o naše služby, pro vás rádi vyhotovíme cenovou nabídku.

Žádná budova pro nás není překážkou, se kterou bychom si nedokázali poradit. Neváhejte nás pro více informací o našich službách kdykoliv kontaktovat.