Stavební práce

Chcete-li své rodině zajistit bydlení, které bude nejen moderní, ale také prospěšné, jsou tou nejvhodnější variantou pasivní a nízkoenergetické domy, které si svou nízkou náročností na spotřebu energie získaly oblibu u mnoha lidí. Zajistíte tak úspory nejen pro sebe, ale také tím prospějete životnímu prostředí.

Naše stavební firma EcoDomy s.r.o. nabízí výstavbu domů s nízkou náročností na vytápění. Všichni naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti v oboru. Díky úsporám za energie jsou naše domy šetrné k přírodě. Stavební práce zajišťujeme zejména v Brně a okolí.
Níže si můžete prohlédnout naše služby.

Naším prioritním cílem je zajistit příjemné bydlení pro naše zákazníky, s nimiž vždy jednáme individuálním přístupem. Veškeré stavební práce provádíme s maximální pečlivostí a vysokými nároky na kvalitu používaných materiálů.

Před zahájením samotných prací vám pomůžeme zajistit povolení ke stavbě. Dále také zajišťujeme dokončovací stavební práce, jako je výstavba garáží, chodníků, oplocení a tak dále.

Pro zjištění více informací o našich službách nás neváhejte kontaktovat, rádi vám pomůžeme a zodpovíme všechny vaše případné dotazy.

Stavby na klíč