Výstavba domů - rodinné domy na klíč

Mít vlastní rodinný dům je pro každého určitě splněným snem. Dnes je nové, moderní bydlení takřka základem pro každou rodinu. Ovšem je také důležité, aby kromě potěchy pro oko byla nová stavba něčím prospěšná. A to jak pro Vás, tak i pro Vaše okolí.

Proto se zabýváme výstavbou nízkoenergetických a pasivních zděných rodinných domů. Největší výhodou těchto domků je udržení tepla a tím pádem snížení nákladů spojených s vytápěním, a to díky používání vysoce izolačních materiálů, ze kterých je dům postaven.

Pasivní zděné domy

Další výhodou pasivních domů je zajištění domácího prostředí bez plísní a škodlivin, se kterými majitelé starších domů běžně bojují. Vysokého komfortu bydlení dosáhnete také díky přívodu stále čerstvého vzduchu, použitými jemnými filtry se odstraní nechtěné pyly a alergeny. Můžete tak v klidu domova trávit čas s dětmi a celou rodinu, bez obav z případných zdravotních problémů.

Během horkých letních dní pasivní domy zajistí příjemnou teplotu bez koupě klimatizace. Také během zimních mrazů se udrží stálá teplota v domě, bez úniku tepelných ztrát.

Díky důsledné tepelné izolaci se stanete nezávislými na růstu cen energií. Nízkoenergetické domy jsou velmi výhodné, neboť jejich maximální roční ztráta tepla se pohybuje do 50 kWh/m2 a u pasivních domů je to dokonce pouze do 15 kWh/m2. Oceníte tak nejen ekologický, ale i ekonomický přínos svého domu.

Pro výstavbu pasivního domu používáme pouze kvalitní materiály, můžete se tak spolehnout na dlouholetou užitnou hodnotu domu. Pokud si vyberete pro splnění svého snu o bydlení nízkoenergetický či pasivní dům, stane se domovem nejen pro Vaše blízké, ale i pro další generaci spokojených nájemníků.

Pasivní domy