Zděné patrové domy na klíč

Postavit dům, zasadit strom, zplodit syna. Tři nejčastější životní cíle, které však mohou být nesmírně náročné. S tím prvním vám však jsme schopni pomoct. Stavět dům svépomocí je velmi časově náročné, a pokud k tomu navíc máte i práci, která vyžaduje vaši přítomnost, mnohdy celodenní, je to opravdová výzva.

Pokud se však rozhodnete nechat si postavit dům na klíč, mnoha starostí se zbavíte. Nebudete muset trávit dny na stavbě a také studováním, jak na to. My už to umíme, takže nám stačí sledovat nové trendy a vylepšovat naše služby.

Výhody patrového domu

Zděný patrový dům má spoustu výhod. Ušetříte místo na svém pozemku, což můžete později využít třeba pro garáž, zahradní domek nebo bazén. Také náklady na stavbu se tím paradoxně sníží, pokud je porovnáme s obytným prostorem, který tím získáte. Nejdražší jsou totiž základy a střecha, a ty jsou pro patra potřeba jen jednou. Samozřejmě, místo budou zabírat schody, ale i tak získáte spoustu místa navíc.

Co je další výhodou je, že si můžete více vyhrát s rozložením místností. Vrchní patro může být vyhrazeno pro odpočinkovou zónu, zatímco spodní patro může být vyhrazeno pro práci, aktivní či společenský život.

Kontaktujte nás

Necháte-li si postavit zděný patrový dům na klíč s námi, rozhodně nešlápnete vedle.